Edukacja dla Przyszłości

Fundacja zajmuje się prowadzeniem zajęć dodatkowych dla dzieci w wieku 3-5 lat na terenie Poznania, Wrocławia, Łodzi, Gdańska, Szczecina i Warszawy.

OVERVIEW

This domain fundacjaedukacja.pl presently has a traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have evaluated ten pages within the web page fundacjaedukacja.pl and found zero websites referencing fundacjaedukacja.pl.

FUNDACJAEDUKACJA.PL RANKINGS

This domain fundacjaedukacja.pl is seeing alternating amounts of traffic for the duration of the year.
Traffic for fundacjaedukacja.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjaedukacja.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjaedukacja.pl

WHAT DOES FUNDACJAEDUKACJA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjaedukacja.pl Mobile Screenshot of fundacjaedukacja.pl Tablet Screenshot of fundacjaedukacja.pl

FUNDACJAEDUKACJA.PL HOST

We caught that the main root page on fundacjaedukacja.pl took nine hundred and ninety-eight milliseconds to stream. Our parsers could not observe a SSL certificate, so our crawlers consider this site not secure.
89.161.141.159

SERVER OPERATING SYSTEM

I discovered that fundacjaedukacja.pl is implementing the IdeaWebServer/v0.80 os.

Edukacja dla Przyszłości

DESCRIPTION

CONTENT

This domain had the following in the site, "Naszym celem jest wspomaganie podnoszenia poziomu umiejętności zawodowych nauczycieli poprzez organizowanie różnorodnych form doskonalenia i wymiany doświadczeń dotyczących ogólnej wiedzy i umiejętności zawodowych nauczycieli, dyrektorów szkół oraz kadry zarządzającej oświatą." Our analyzers observed that the web page stated " Proponujemy Państwu udział w szkoleniach, warsztatach, kursach doskonalących oraz organizowanych przez nas konferencjach." The Website also stated " Zarządzenie Zarządu Fundacji Edukacji dla Przyszłości z dnia 30." The website's header had Fundacja Edukacja dla Przyszłości as the most important keyword.

MORE WEB PAGES

Fundacja Edukacyjna ODITK

Szkoły i instytucje jako miejsca kształtowania solidarnego, zaangażowanego społeczeństwa, doceniającego i czerpiącego z różnorodności swoich obywatelek i obywateli. Misją Fundacji Edukacyjnej ODiTK jest towarzyszenie szkołom i instytucjom w tworzeniu w nich środowiska sprzyjającego kształtowaniu takich postaw jak otwartość, partycypacja, solidarność społeczna. Tworzymy, propagujemy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania z zakresu budowania włączających, zaangażowanych, solidarnych społeczności.

Fundacja ESPA

09-10 luty Legnica konferencja Szkoła Słowa. 01-03 marzec Mikorzyn konferencja biznesowa OBDS. 12-17 kwiecień Gdańsk, Warszawa, Legnica konferencje dla małżeństw Miłość i Szacunek. 16-17 czerwiec, Warszawa konferencja dla lekarzy WCDN. 09-10 luty Legnica konferencja Szkoła Słowa. 01-03 marzec Mikorzyn konferencja biznesowa OBDS. 12-17 kwiecień Gdańsk, Warszawa, Legnica konferencje dla małżeństw Miłość i Szacunek.

Fundacja Europa Nadziei

Fundacja Europa Nadziei została patronem honorowym książki Charlesa Peguy. Książkę można kupić na stronie Wydawnictwa Karmelitów Bosych. Inną książkę Charlesa Peguy Przedsionek tajemnicy drugiej cnoty. Ale to nadzieja, ona mnie zdumiewa, mówi Bóg. Członkowie Fundacji w projektach zewnętrznych.

Fundacja Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży FARMa

Świetlice- polskie kluby młodzieżowe? Czy świetlice na terenach wiejskich mogą spełniać rolę klubów młodzieżowych, takich jakie znamy z zagranicy? Nad tym tematem zastanawiali się absolwenci Programu LIDERZY PAFW podczas zainicjowanego przez nas spotkania. Zachęcamy do zapoznania się z raportem z tej dyskusji oraz ciekawą infografiką. Radzimy, jak pracować z młodymi wolontariuszami.